Web Analytics
BallinaUncategorizedVëllai i Ledianës “çmend” vajzat, ekspozon trupin me muskuj para pasqyrës

Vëllai i Ledianës “çmend” vajzat, ekspozon trupin me muskuj para pasqyrës

Ish konkurrentja e Përputhen, Ledjana Prenga ishte njëra ndër konkurrentet e pëlqyera dhe të komentuar nga publiku shqiptarë.

Publiku e desh që ajo të dal çift me konkurrentin Mevlan Shaba gjë e cila u bë por nuk zgjati shumë, shkruan InfoKosova.

Leo djali i cili mori vëmendje që kur motra e tij arriti famë.

Ai ka publikuar një fotografi në instagram teksa reklamon trupin e arritur nga palestra./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit