Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania Live‘Vëllai i Madh’, fut qenin e Oltës në shtëpi, ‘e sulmon’ Luizin

‘Vëllai i Madh’, fut qenin e Oltës në shtëpi, ‘e sulmon’ Luizin

Vëllai i Madh informoi banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri se përgjatë ditës do të futen disa personazhe, por se konkurrentët nuk duhet të reagojnë.

Arritja me sukses e kësaj prove do bënte që çmimit final do i shtohej 10 mijë euro.

Më parë u fut fituesi i BBVip 1, Ilir Shaqiri, dhe me hyrjen e tij, banorët e thyen rregullin direkt duke e takuar të gjithë Ilirin, e askush nuk respektoi rregullin e mosreagimit.

Më pas Vëllai i Madh futi brenda shtëpisë një qen golden retriever që ishte i Oltës. Kur Luizi po e përkëdhelte duket se qeni u bezdis duke iu sulur dhe lehur por pa rrezik, pasi qeni ishte duke luajtur.

Luizi u tremb duke vrapuar.

Shiko videon:

@bigbrother.alb2

🤣 #fy #fyp #foryou #viral #followformore #bigbrothervipalbania #luizejlli #favorite #alb #albania #bigbrother #follow #like #views #follow #luizkiara #kiaraluiz #luiz #luizefi #efi #efidhedhes

♬ original sound – Big Brother ALB

 

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit