Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveVëllai i madh “la pa fjalë” Kiara Titon, reagon ashpër Klea Huta:...

Vëllai i madh “la pa fjalë” Kiara Titon, reagon ashpër Klea Huta: Cinikë, të erdhi si rrufe në qiell të hapur

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit të “Big Brother VIP”, Kiara Titos si lider shtëpie iu komunikua se ka një avantazh në lojë. Kiara “kërceu nga gëzimi” kur i thanë se do t’i jepet informacion nga jashtë.

Por vetëm pak sekonda më vonë në monitorin përballë saj u shfaqën titujt më të ashpër dhe denigrues për moderatoren. Kiarës iu komunikua meszhi më negativ që mund të merrte nga produksioni, i cili nuk ishte munduar aspak ta zbukuronte.

Kiara u trondit nga reagimi i Efit, Kejvinës dhe Klea Hutës. Por kjo e fundit ka reaguar menjëherë.“Përmbledhje e shëmtuar dhe cinike”, shkruan Klea në postimin e saj. Postimi i plotë:

Rrjetet Sociale

630,597FansaPëlqeje
28,201NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit