Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveVëllau i Madh u kërkon banorëve tq bëjnë dasmë tradicionale sonte, gjejeni...

Vëllau i Madh u kërkon banorëve tq bëjnë dasmë tradicionale sonte, gjejeni kush është nusja dhe dhëndrri

Para pak minutash banorëve u erdhi një zarf u iu komunikua që duhet të bjnë një lojë që të bëjnë një dasmë tradicionale brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania.

Banorët duhet të zgjedhin vetë se kush do jetë nusja, dhëndrri, vjehrra dhe të ftuarit e tjerë në dasmë ndërsa ata zgjdhën padyshim që nusja dhe dhëndrri të jetë Luizi dhe Kiara.
Ata vendosën që vjehrra të jetë Olta pra nëna e Luizit, shkruan InfoKosova.

he nëna e Kiares do të jetë Valbona, Efi dhe Dea motrat e Kiares dhe Tea Diola e Nita motrat e Luizit, Amosi do të jetë dëshmitar dhe Kristi u përcaktua t jetë në rolin e pridtit që do ti kurorëzoj Luizin dhe Kiaren e kjo do bëhet sontë në darkë.

Me siguri që do të jetë një atmosferë mahnitëse dhe mbete të shohim se cila do jetë atmosfera që do krijojnë për publikun ashtu sic kane bere edhe deri me tani me situta te ndryshme./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit