Këngëtarja Adelina Tahiri ka befasuar fansat e saj me pamjen e fundit.

Duket se bukuroshja shqiptare nga Maqedonia e Veriut, po mendon të risjell diçka të re në stilin dhe modën e “VIP-ave”.

Adelina Tahiri është ndër fytyrat më të komentuara në show biz.

Arsyeja pse për një kohë të shkurtë arriti ti prijë listës si emrat më të zhurmshëm ishte martesa e saj me avokatin maqedonas.

Edhe pse pas kësaj jeta nuk ishte edhe e lehtë për këngëtaren, ajo veç u bë më e fortë se kurrë.

Sa menduam se po heq dorë nga muzika ajo së fundi u rikthye me dy projekte të fuqishme që e ngritën prapë para publikut.

Por, diçka që po na befason te Adelina është stili i saj që po merr secilën herë e më shumë vëmendje.

Edhe sot erdhi me një stil majft të çuditshëm që u komentua, komplimentua natyrisht që edhe kritikua./Kosovarja/.