10.8 C
Kosovo
E premte, 13 Dhjetor, 2019
Ballina Uncategorized Vendos shami mbi kokë Adelina Tahiri! Ç'po i ndodh këngëtares tani?

Vendos shami mbi kokë Adelina Tahiri! Ç’po i ndodh këngëtares tani?

Këngëtarja Adelina Tahiri ka befasuar fansat e saj me pamjen e fundit.

Duket se bukuroshja shqiptare nga Maqedonia e Veriut, po mendon të risjell diçka të re në stilin dhe modën e “VIP-ave”.

Adelina Tahiri është ndër fytyrat më të komentuara në show biz.

Arsyeja pse për një kohë të shkurtë arriti ti prijë listës si emrat më të zhurmshëm ishte martesa e saj me avokatin maqedonas.

Edhe pse pas kësaj jeta nuk ishte edhe e lehtë për këngëtaren, ajo veç u bë më e fortë se kurrë.

Sa menduam se po heq dorë nga muzika ajo së fundi u rikthye me dy projekte të fuqishme që e ngritën prapë para publikut.

Por, diçka që po na befason te Adelina është stili i saj që po merr secilën herë e më shumë vëmendje.

Edhe sot erdhi me një stil majft të çuditshëm që u komentua, komplimentua natyrisht që edhe kritikua./Kosovarja/.

608,850FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Hoxha apel shqiptarëve: “Nëse s’keni pare, trusni b…ën dhe kqyrne Feriden”

Imami nga Shkupi, Sadulla Bajrami në një ligjeratë para xhematit ka folur rreth varfërisë. Ai ka apeluar që nëse nuk keni para, të rrini në...
web
analytics