Web Analytics
BallinaSHOWBIZVeprimi i fundit i Atdhe Xharavinës vendos pikat mbi “i” në lidhje...

Veprimi i fundit i Atdhe Xharavinës vendos pikat mbi “i” në lidhje me Arjola Demirin

Raporti mes ish-konkurrentit të Për’puthen Atdhe Xharavina dhe ish-konkurrentes së Big Brother VIP Arjola Demiri ka qenë plot ulje-ngritje.

Teksa njëherë ironizojnë njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe njëherë thonë fjalët më të mira, kurrë nuk është e qartë nëse janë miq apo rival.

Lëvizja e fundit e Atdhe Xharavinës në Instagramin e tij duket se ka vendosur pikat mbi “i”. Se fundmi ish-konkurenti ka ndarë një foto të aktores me një urim të veçantë.

“Gëzuar ditëlindjen diva,”-shkruan Atdheu në Instastory./panorama

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit