Web Analytics
BallinaSHOWBIZVeprimi i fundit i Einxhel tregon shumë për raportin e saj me...

Veprimi i fundit i Einxhel tregon shumë për raportin e saj me Sarën

Einxhel Shkira dhe Sarah Berisha janë përfolur këto kohë në media për një marrëdhënie aspak të mirë me njëra tjetrën.

Mesa duket e vërteta qëndron ndryshe, vajzat kanë një raport korrekt mes tyre.

Sarah ka festuar ditëlindjen dje dhe Einxhel ka qenë afër saj.

Madje ajo nuk ka ngurruar ta urojë këtë të fundit edhe në rrjetet e saj sociale.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit