Web Analytics
BallinaSHOWBIZVera e ka zbukuruar kaq shumë Adelina Thaçin

Vera e ka zbukuruar kaq shumë Adelina Thaçin

Këngëtarja me potencë të jashtëzakonshme vokale dhe profesoresha e muzikës, Adelina Thaçi, e ka shijuar në maksimum këtë verë.

Thaçi-Meta, një pjesë të mirë të stinës së nxehtë e ka kaluar në Sarandë, atje ku bashkëshorti i saj ka hapur një restaurant.

Siç mund ta shihni, këngëtarja po shkëlqen dhe po duket bukur e freskët si asnjëherë më parë. Deti, e ka bërë punën e vet në mënyrë të shkëlqyer tek Adelina.

Adelina, prej vitesh nuk ka prezantuar ndonjë projekt të ri muzikor, por është pjesë aktive e grupit muzikor “Zanat”./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit