Vera Ora uron burrin e saj për ditëlindje: Love you zemrush!

Sot feston ditëlindjen Besnik Sahatçiu- Ora, i cili është baba i yllit të muzikës, Rita Ora.

Me rastin e ditëlindjes ka qenë gruaja e tij, Vera Ora, që ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram për ta uruar burrin e saj për ditëlindje.

“Urime ditëlindja! Ti je shumë i dashur për zemrën time, e vlerësoj vendosmërinë dhe përpjekjet tuaja për ta mbajtur familjen të fortë dhe të bashkuar.

Love you zemrush!”, ka shkruar ndër të tjera Vera bashkëngjitur me një fotografi ku shihen të dy së bashku.

Kujtojmë se ata shfaqen vazhdimisht pranë njëri-tjetrit, duke u krenuar edhe me sukseset e vajzës së tyre që ka arritur famë botërore, falë talentit të saj në muzikë. /Indeksonline/