Vera Oruçaj i ka dy fjalë për burrin e saj shumë vite më të ri

Çifti i njohur Vera Oruçaj e Synaj Saraçi janë në skenë prej shumë vitesh, gjithmonë pranë publikut dhe adhuruesve të muzikës.

Çifti jetojnë dhe veprojnë në Amerikë, atje ku edhe këndojnë për bashkëatdhetarët.

 

Dyshja, që verën e kalojnë kryesisht në Kosovë, janë tejet të lumtur në krahët e njëri tjetrit, e këtë e shprehin edhe përmes postimeve të shpeshta.

Vera, sot e ka uruar të shoqin për ditëlindje me fjalër më të ëmbla./InfoKosova/