Web Analytics

Verona i vendos kusht publikisht Bucit: Ose mua, ose atë (Foto)

Botuar nga: InfoKosova

Edona James dhe Ylli Dervishi ishin edhe gjate qendrimit ne BBVK , miq shume te mire.

Si duket kjo shoqeri po vazhdon edhe jashte.

Edona mbreme ka kaluar naten ne Zone Club te Bucit, ku ede kane pozuar krahe njeri tjetrit, e fotot u ka bere pikerishte Verona , partnerja e Bucit ku ka lene edhe nje mbishkrim te lezetshem./VEQSHQIP/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT