Web Analytics

Veronën e Bucit e tradhton fustani, i del gjoksi më shumë se që duhet

Botuar nga: InfoKosova

Verona kohëve të fundit është tejet aktive në TikTok duke postuar video të ndryshme.

Ajo sot ka postuar një video duke kunguar në makinë, dhe si duket fustani e ka tradhtuar.

Ky fustan po i vë në pah gjoksin Veronës.

Ndonëse ajo ka veshur në fustan elegantë, e që po i ri shumë bukur./kosovarja

Shiko videon:

@_inamsov

#verona #veronabuci #fypシ #viral #foryou #perty

♬ Originalton – Enis

Të FUNDIT