Web Analytics

Vesa dhe Alba me kërkes të pazakont në Big Brother Vip Kosova (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Alba dhe Vesa kanë kaluar kohë së bashku sot.

Ato kanë kërkuar që të futet në shtëpi ndonjë djalë i bukur.

“Ej na futni ndonjë djalë të bukur, të gjatë, të mirë, dy djemë të bukur”, është shprehur Alba, mendim të cilin e ka përkrahur edhe Vesa.

Kujtojme se brenda shtepise jane aktualisht 20 banor, ku njeri nder banoret me te bukur eshte Azemi dhe prap keto te dyja kerkojne djale te bukur???

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT