Web Analytics

Vesa e “Big Brother” tregon se ish i dashuri nuk po ia jep rrobat që ia ka blerë familja e saj

Vesa Vllasaliu është një nga personazhet që iu bashkua banorëve të “Big Brother”.

Por pak ditë para së të hynte në shtëpi disa video të saj u bën virale në rrjete sociale.

Fejesa dhe ndarja me Mërgim Berishën morën vëmendjen e publikut.

Por ndarja e tyre nuk ishte paqësorë, këto janë detajet që tregojnë që dyshja nuk e tejkaluan një ndarje të lehtë.

Vesa, ndër tjera tregon se rrobat dhe dhuratat e familjes së saj futbollisti zgjodhi të mos ia jep edhe pse janë bërë vite nga ndarja./“Kosovarja”.

Shiko videon:

@masonii4

#vesushe #fyp #fypシ゚viral #viral #dashni #mem #meme #💔

♬ suono originale – Brooklyn

Nga rubrika