Web Analytics

Vesa Luma i jep propozimin e vitit Luizit dhe Kiarës

Luizi ndau një fotografi së bashku me Kiarën.

Një nga komentet që mori për pak minuta më shumë se 3000 pëlqime ishte i këngëtares Vesa Luma.

Vesa shkruan : “Permbylleni vitin tamam (me nje goce) dhe jepi vulen ktij muhabeti”.

A mendoni edhe ju se goca do të jetë vula për çiftin më të komentuar të momentit?!

Vesa Luma dha vulën për komentin më të mirë sonte sipas ndjekësve të Luizit.

Shiko foton:

Nga rubrika