Vesa Luma ndanë me fansat momente relaksi nga Zelanda

Këngëtarja Vesa Luma dhe burri i saj reperi Big Basta, tash e një kohë janë zhvend osur për të jetuar në Zelandë të Re.

Ata bashkë me djalin e tyre Lianin, para.qiten shpesh herë nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi Vesa është para.qitur në llogarinë e saj në Instagram derisa po e shijonte çdo moment në një vend mjaft të bukur në Zelandën e re.

Aty ajo shihet vetëm në bi.kini, në formë të mirë derisa është para.qitur mjaft e lumtur duke e shijuar secilin moment. /IndeksOnline/