Web Analytics
BallinaUncategorizedVesa Luma pyet çiftet: Si është dashuria për ju në karantinë, më...

Vesa Luma pyet çiftet: Si është dashuria për ju në karantinë, më e madhe apo shumë më e madhe?

Vesa Luma së bashku me bashkëshortin e saj qëndruan në Zelandë gjatë karantinës.

Vesa Luma dhe Big Basta tash e disa vite janë zhvendosur në Zelandë të Re ku kanë krijuar një jetë të re së bashku me birin e tyre Lianin.

Këngëtarja shqiptare së fundmi ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram, ku ka shtruar një pytje për gjitha çiftet që karantinën kanë kaluar së bashku.

“Si është dashuria për ju në karantinë? Më e madhe apo shumë më e madhe?”, ka shkruar ajo sipër imazhit me Bastan.

Rrjetet Sociale

630,452FansaPëlqeje
28,208NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit