Vesa poston foton më të bukur artistike , do ta “çmend” burrin e saj

Vesa Luma, njihet si një artiste dhe këngëtare e muzikës live, ani pse shkollimin e përfundoi si gazetare, ajo famën e mori si këngëtare, për të cilën publiku pati një pëlqim të madh.

Jeta e saj ndryshoi kur ajo njohur dashurinë e jetës, e më pas erdhi në jetë djali i saj i vetë, Liam.

Tani, familja e saj është zhvendosur në Zelandën e Re, atje ku po e jetojnë jetën dhe po merren me veprimtaritë e tyre.

E Vesa, është shumë aktive në rrjete sociale, pasi shpesh poston foto, së fundmi përmes një imazhi ka treguar bukurinë e saj, do ta lë pa fjalë burrin e saj./ORAinfo/