Web Analytics

Vesa reagon ashpër pasi dëgjoi fjalët e Shqipes për të

Botuar nga: InfoKosova

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Vesa ka reaguar ashpër ndaj bisedave të Adrit me Shqipen.

Kjo e fundit e ka cilësuar Vesën “fëmijë”, dhe të njëjtën e ka ritheksuar edhe në studio.

“S’janë të gjithë fëmijë, ti edhe Blerando jeni”, ka thënë Shqipja pos tjerash.

Për të parë reagimin e Vesës, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT