Web Analytics

Vesa shpërthen në lot, tregon arsyen pse nuk i flet vëllai i saj (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Banorja e Big Brother VIP Kosova 2, Vesa, ka shpërthyer në lot pasi tregoi arsyen se pse nuk është duke i folur vëllai i saj.

Vesa tha se prej ditës që ka ardhë në Kosovë, vëllai i saj i është hidhëruar dhe s’ka fol me të.

“100 herë i kam thënë ‘hej Drini, nëse më këqyr përshëndetje’”, tha Vesa.

Për ta kuptuar arsyen se pse Vesës nuk i flet vëllai i saj, klikoni në linkun më poshtë:/klankosova

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT