Web Analytics

Vesa vazhdon ‘kërcënimet’ për ish të fejuarin: Kur ata të kenë fëmijë…

Botuar nga: InfoKosova

Vesa Vllasaliu ka sjellë sërish në vëmendje historinë e saj të shkuar me futbollistin, Mërgim Berishën, në shtëpinë e “BBVK”.

Në një bisedë me Bleron ajo u shpreh: “Unë nuk e di se si do të ndihen ata kur të kenë fëmijë.

Unë e di që kur të kem unë fëmijë, ata do t’i lexojnë të gjitha.”

Më pas e mërzitur Vesa tregoi: “Unë kam shkuar për të në hotel dhe kam fjetur kur familja e tij ka ardhur, sepse babai i tij thoshte nëse është Vesa aty, ne nuk vimë.

E unë kam qënduar në hotel më shumë se 24 orë.”

Kujtojmë që më herët Vesa tregoi se e ka humbur një fëmijë që priste me Mërgimin.

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT