Vesa vishet provokuese, bën këtë gjest për ta mos zbuluar me shumë se ç’duhet!

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore.

Ajo tani, është larguar nga muzika për t’iu përkushtuar familjes së saj.

Vesa është e martuar me reperin nga Shqipëria, Big Basta me të cilin ka edhe një djalë.

Këngëtarja në fjalë është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur goxha provokuese.

Vesa është kujdesur që ta fsheh gjoksin me duar, pasi bluza qe ka veshur është goxha i hapur.

Sidoqoftë, këngëtarja po duket super joshëse dhe Big Basta do ta këtë vështirë t’i rezistojë kësaj pamje. /ora