Web Analytics

Vesa Vllasaliu bëhet nuse, kush është dhëndri?

Botuar nga: InfoKosova

Vesa Vllasaliu është ndër emrat më të përmendura në media rozë.

Ajo ka publikuar një video para pak minutave e rregulluar dhe grimuar si nuse.

Vesa u përkujdes deri në detajin e fundit që të duket mbresëlënëse.

E rregulluar si nuse? Por pikëpyetjet e ndjekësve janë së kush është dhëndri?

Shiko foton:

Të FUNDIT