Veseli në Burojë: Me prindërit e vëllait tim nga lufta

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) dhe njëherësh ish komandanti i UÇK-së, Kadri Veseli ka vizituar prindërit e presidentit Hashim Thaçi.

Kjo është vizita e tij e parë tek familja e Presidentit, që nga bërja publike e aktakuzave nga Gjykata Speciale.

Në mbishkrimin e fotografisë, Veseli thotë se është në Burojë me prindërit e Presidentit dhe vëllait tij të luftës.

“Në Burojë, me prindërit e Presidentit dhe vëllait tim nga lufta, Hashim Thaçi”, thuhet në postimin e ish kryeparlamentarit.

Në Burojë, me prindërit e Presidentit dhe vëllait tim nga lufta, Hashim Thaçi.

Gepostet von Kadri Veseli am Donnerstag, 2. Juli 2020