Veshja e ngushtë ia qet në pah pjesët intime Ana Kaurit

Ana Kauri ish konkurrente në emisionin Përputhën, vazhdon të marrë vëmendje maksimale.

Janë format, bukuria dhe veshja e saj të cilën ë bënë të komentohet gjithmonë, shkruan InfoKosova.

Pas daljes nga emisioni, Ana ka bërë disa ndërhyrje në fytyrën e saj, duke fryrë buzët, rregulluar dhëmbët dhe zvogëluar hundën.

Para disa minuta Ana ka publikuar një fotografi ku shihet se veshja e ngushtë ia kishte detajuar të pasmet dhe gjoksin./InfoKosova/