Veshja interesante e Anita Haradinajt në ditën e zgjedhjeve

Anita Haradinaj veçohet si njëra nga moderatoret më me stil.

Ajo sjellë trende të reja në veshje, duke bërë kombinime mahnitëse në veshje, shkruan Indeksonline.

Edhe sot, me rastin e zgjedhjeve lokale u kujdes të marr vëmendje me dukjen e saj, ku u shfaq e thjeshtë dhe mjaftë atraktive.

“Bashke shfrytezuam te drejten e votes tone per nje Prishtine cfare e duam dhe e deshirojme!!! e para prishtina“, shkroi ajo në mbishkrimin e imazhit./Indeksonline/