Veshja transparente ia zbulon pjesët intime Morena Tarakut

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku, vazhdon të jete në qendër të mediave rozë.

Me anë të fotografive dhe videove të ‘zjarrta’ që i publikon ajo pa dyshim se nuk kalon pa u komentuar, shkruan infokosova.

Në llogarinë e saj instagram, Morena ka berë boom.

Ajo shihet e veshur me një budysuit të zi e transparent e ku nuk i lë vend imagjinatës./infokosova