Web Analytics
BallinaUncategorizedVeshjet më të bukura në “Critics’ Choice Awards”

Veshjet më të bukura në “Critics’ Choice Awards”

Zonja të njohura të Hollywood-it shkëlqyen në paraqitjen e tyre me rastin e eventit të njohur “Critics’ Choice Awards”, që u mbajt të dielën pasdite.

Emra të njohur nuk kishin se si të mungonin dhe ajo që ra në sy ishte padyshim Jennifer Lopezi, e cila mori gjithë vëmendjen me fustanin e saj.

Ndër emra të tjerë të njohur që u cilësuan si veshjet më të mira ishin edhe:

Anne Hathaway

Zendaya dhe

Charlize Theroni

J.Lo

Anne Hathaway

Zendaya

Charlize Theron

Rrjetet Sociale

630,251FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit