Web Analytics
BallinaSHOWBIZVeshur komplet në farmerkë, Violeta Kukaj i sfidon vajzat e reja me...

Veshur komplet në farmerkë, Violeta Kukaj i sfidon vajzat e reja me linjat trupore

Violeta Kukaj është një nga këngëtaret që është në skenë tash e shumë vite por vazhdon të dëgjohet.

Ajo është e angazhuar duke kënduar në dasma, por sjell edhe projekte të shumta muzikore.

Së fundmi ka publikuar këngën më të rei Si dy shoqe në bashkëpunim me vajzën e saj Njomzen.

Vëmendje përpos këngës ato morën edhe me dukjen e njejtë, ku ishin kombinuar edhe në veshje.

Duke qenë aktive në rrjete sociale Violeta komentohet shpesh për paraqitjen.

Së fundmi publikoi disa foto ku mori vëmendje edhe me veshjen.

Me kompelte farmerke ajo ka vënë në pah format trupore dhe po duket si të ishte vajzë e re./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit