Web Analytics
BallinaSHOWBIZVeshur në fund dy gisht, Festa 'tranon' rrjetin

Veshur në fund dy gisht, Festa ‘tranon’ rrjetin

Festa Qoqaj po vazhdon të sjell foto duke treguar linjat joshëse.

Në foton e fundit mori vëmendje veshur me fundin fy gisht ngjyrë rozë.

Duke treguar kështu trupin ‘qokollatë’ dhe këmbët superseksi.

Me fustanin e ngushtë ajo ekspozoi edhe gjoksin duke e bërë të duket edhe më atraktive./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit