Web Analytics
BallinaUncategorizedVetëm kjo ish konkurrente e Përputhën mori pjesë në ditëlindjen e Andit

Vetëm kjo ish konkurrente e Përputhën mori pjesë në ditëlindjen e Andit

Natën e mbrëmshme Andi Shehu festoj ditëlindjen e tij.

Miq, dashamirë dhe familjar u panë brenda festes së ditëlindjes së ish konkurrentit Andi Shehu, shrkuan InfoKosova.

Por, ajo që mori vëmendje ishte prej të gjithëve stafit dhe konkurrentet të emisonit Përputhën, vetëm ish konkurrentja Ana Lleshi u pa në festen e ditëlindjes.

Që kur u larguan nga emisioni Andi dhe Melisa nuk vazhduan të kenë kontakte miqësie me stafin e Përputhën./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit