Vetëm një byzylyk i Arta Elezajt kushton 43,100 euro!

Arta Elezaj njihet për jetën luksoze që bën, e të cilën nuk përton ta shfaq nëpër rrjete sociale.

Ajo mori famë në serialin vendor “O sa mirë”, ku kishte një rol interesant.

Në faqen “What they wearin” kanë treguar cmimet për gjerdanin dhe byzylykët e saj, e të cilat kanë çmime mjaft të larta.

Gjerdani i saj është nga marka Bulgari dhe kushton 14,200€.

Ndërsa njëri byzylyk me çmim prej 43,100€, dhe tjetri 10,100€. Të dyja këto nga marka Cartier./Indeksonline/