Web Analytics
BallinaUncategorized“Vetëm ora ime kushton sa karriera e dikujt”, Fisniku thumbon Fjolla Morinën

“Vetëm ora ime kushton sa karriera e dikujt”, Fisniku thumbon Fjolla Morinën

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla i kanë dhënë fund martesës kohë më parë.

Këngëtarja dhe ish partneri i saj duket se nuk u ndanë me mirëkuptim, ata vazhdojnë thumbimet e tyre në rrjetet sociale kundrejt njëri tjetrit kanë qenë të shumta.

Si fillim ishte Fjolla që bëri një postim, ku shkruante: Nëse keni humbur një tradhtar mos qani kurrë, pasi ai ka humbur një femër që e do, ndërsa ti ke humbur një mashtrues.

Ndërsa, së fundmi, Fisniku i është përgjigjur, duke publikuar një video me një orë super të shtrenjtë.

“Veç ora jem, bon sa krejt karriera e dikujt”, ka shkruar ai përmbi video si përgjigje për Fjollën./Lajmi/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit