Web Analytics
BallinaUncategorizedVeton Surroit i skuqen faqet para gruas

Veton Surroit i skuqen faqet para gruas

Publicisti dhe gazetari i mirënjohur, Veton Surroi, vitet e fundit shpesh është bërë cak i lajmeve të shoubizit.

E, kjo për shkak se bashkëshortja e tij e dytë, Blert Syla, dikur ishte shpallur “Miss Kosova” dhe sot është pjesë e botës së artit.

Çifti kanë dy djem së bashku dhe një jetë bashkëshortore të konsoliduar. Madje, së fundi bënë një ceremoni të vonuar martese.

Vetoni po kujdeset mjaftë për veten, trupin e lukun dhe kur është pranë gruas ende i skuqet faqja, si në këtë foto që po e piblikojmë në “Kosovare”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit