Web Analytics
BallinaUncategorizedVetura e shkel dhe e fut nën rrota, vogëlushi shpëton me vetëm...

Vetura e shkel dhe e fut nën rrota, vogëlushi shpëton me vetëm disa gërvishtje

Ky është një moment që shumë njerëzve ua ka ngrirë gjakun në vena, për faktin se si një fëmijë i vogël i ka shpëtuar vdekjes në momentin që një veturë e shtyp dhe e fut nën rrota.

Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë tmerrin që ky vogëlush e kishte përjetuar derisa po luante në rrugë, dhe në një moment i afrohet një veture e cila niset dhe e fut nën rrota.

Për fat të mirë vogëlushi ka shpëtuar me gërvishtje të lehta duke i shpëtuar vdekjes, ndërsa shoferi i veturës që në ato momente po bisedonte në telefon ka marrë kritika të ashpra nga të gjithë ata që e kanë parë videon.

Shiko Videon:

Rrjetet Sociale

630,264FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit