Web Analytics

Veturën e re nusja e Naimit dhe Mihrijes po e feston me shumë shishe alkool

Botuar nga: InfoKosova

Ka pak ditë që Tringa nusja e Naimit dhe Mihrijes ka marrë një vetur si dhurat nga vjehri dhe vjehra.

Ajo si duket këte dhurat po e feston me shumë shishe me alkool me shoqërinë.

Ndonëse kështu na la të kuptojmë me një instastory që ka publikuar vet ajo.

Duke mos harruar se Mihrija dhe reja e saj kanë një lidhje përtej kësaj, po duken si dy shoqe krah njsëra tjetrës gjithmonë./kosovarja

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT