Web Analytics
BallinaSHOWBIZVideo nga publiku: Bora jo një por disa shpulla për Donaldin!

Video nga publiku: Bora jo një por disa shpulla për Donaldin!

Bora Zemani do jetë një nga dy mysafiret me të cilët, binjakët do e nisin sezonin e ri të “Më lër të flas”.

Emisioni po pritet me një kurreshtje të fortë sepse mes tjerash do jetë takimi i parë publik i Donaldit dhe Borës pas ribashkimit, promoja la të kuptohet se do flitet për goxha shumë gjëra, por ndjekësit nuk janë mjaftuar me kaq.

Dikush nga publiku, ka xhiruar me telefon një prej skenave, në të, Bora duket të ketë rezervuar për Donaldin jo një, por disa shpulla.

Të ketë qenë ky ‘dënimi’ për sjelljen jo të rehatshme në shtëpinë e “Big Brother VIP” që trazoi të gjithë shqiptarët? Ja të shohim të shtunën. /Prive

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit