Web Analytics
BallinaUncategorizedVideo që po bën xhiro në rrjet, ka apo s'ka të brendshme...

Video që po bën xhiro në rrjet, ka apo s’ka të brendshme prezantusja

Një video e prezantueses italiane të sportit Paola Ferrari është berë virale duke “pu.shtuar” rrjetin.

Ajo kishte veshur një fustan të zi dhe derisa po vendoste këmbë përmbi këmbë fustani e tradhtoi dhe ekspozoi më shumë se që duhet.

Edhe pse prezantuesja e ka mohuar fansat janë të bindur se ajo nuk kishte fare veshur të brendshme.

Po ju si mendoni? shiko videon:

https://www.youtube.com/watch?v=T7kYg6aYwnA

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit