Video/ Tayna kapet mat duke shkëmbyer puthje me futbollistin italian

Prej kohësh po përflitet se Tayna është në lidhje dashurie me futbollistin dhe agjentin e futbollit Giovanni Santoro.

Dyshja duket të jenë duke udhëtuar për dikë pasi filmimi është bërë në aeroport.

Kohë më parë ata janë fotografuar së bashku në Monaco.

Ndërsa ditën e sotme faqja vipat e bllokut ka publikuar një video ku reperja shqiptare shihet duke shkëmbyer puthje me futbollistin italian./Indeksonline/