Web Analytics
BallinaUncategorizedVideoja prekëse e Kobe Bryant me vajzën e tij të ndjerë, vetëm...

Videoja prekëse e Kobe Bryant me vajzën e tij të ndjerë, vetëm disa javë më parë

Kobe Bryant dhe vajza e tij Gianna Maria Onore kanë qenë në viktimat e para të konfirmuar në përplasjen e helikopterit që ndodhi të dielën në mëngjes.

Dyshja ishin të lidhur shumë, sidomos pasi Gianna po stërvitej për të shkuar hapave të babait të saj.

Gianna dhe Kobe ishin në rrugën e tyre drejt Akademisë Mamba për një praktikë basketbolli kur ndodhi përplasja.

Vetëm disa javë më parë, Bryant dhe Gigi ishin të pranishëm në ndeshjen mes Brooklyn Nets dhe Atlanta Hawks, e ku po i shpjegonte disa gjëra vajzës së tij.

https://twitter.com/Jamesmology/status/1221518863193513984?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1221518863193513984&ref_url=https%3A%2F%2Fgazetablic.com%2Fvideoja-prekese-e-kobe-bryant-me-vajzen-e-tij-te-vdekur-vetem-disa-jave-me-pare%2F

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit