Web Analytics
BallinaVidhet një shumë e konsiderueshme parash në KEK

Vidhet një shumë e konsiderueshme parash në KEK

Një shumë e konsiderueshme parash është vjedhur në zyrën e KEK-ut në Prizren, nga dy të panjohur nën kë.rcënimin e ar.mëve.

Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj, tek sa ka thënë se të dyshuarit kanë ikur nga vendi i ngjarjes.

“Rreth orës 15:03 minuta dy persona me ar.më të shkurta dhe me maska kanë arritur të grabisin një numër të konsiderueshme të parave në KEK në Prizren dhe janë larguar në drejtim të panjohur”, ka thënë Shaban Osmanollaj.

Ai shtoi se shuma e parave të vjedhura nuk është berë akoma e ditur, tek sa shtoi se bëhet fjalë për “një shumë të konsiderushme”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit