Vildane Zeneli duket tejet e ‘nxehtë’ në videon e fundit

Modelja ka provokuar me postimin e fundit.

Vildane Zeneli është emër që ishte përmendur mjaft në të kaluarën për romancat e saj.

Modelja shqiptare e cila tash e disa vite jeton dhe vepron në Amerikë ka publikuar një video komerciale pjesë e së cilës ishte ajo.

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/592416524684487/

Bukuroshja dukej mjaft tërheqëse në bikini jeshile ku ngacmon imagjinatën edhe me lëvizjet e saj sensitive. /Lajmi.net/