Web Analytics
BallinaSHOWBIZVildane Zeneli e prek diellin me dorë

Vildane Zeneli e prek diellin me dorë

Modelja e njohur, Vildane Zeneli është e njohur për mënyren se si po.zon.

Gjithmonë pr.ovokative e shumë mbreslënëse, Vildanja tër.heq vëmendjen e ndjeksësve dhe adhuruesve në rrjetet sociale, shkruan”Kosovarja”.

Së fundmi, ajo ka realizuar një imazh mjaftë artistik në një bregdetë, teksa dukej djelli dhe dora e Vildanës mbi diell.

Ky imazh u pëlqye mijëra herë në rrjetin social Instagram.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit