Web Analytics

Vildane Zeneli nxjer gjoksin teksa pozon për selfie

Botuar nga: InfoKosova

Vildane Zeneli është komentuar çdoherë për pozat e saja në foto.

Ajo së fundmi ka marrë vëmendjen e ndjekësve me gjokin që i doli në pah.

Menjëherë pas postimit morri me mijëra komente dhe pëlqime mbi stilin e veshjes.

Vildane Zeneli shfaqet në top formë me fundin e shkurtër./kosovarja

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT