5 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 13, 2019
Ballina Uncategorized Vildane Zeneli reagon ndaj Nora Istrefit

Vildane Zeneli reagon ndaj Nora Istrefit

Modelja shqiptare që jeton në Amerikë, është super aktive në rrjetet sociale, shkruan “InfoKosova”.

Lidhjen me Kosovën apo rrethin shoqëror nuk e shkëput pavarësisht viteve që jeton atje.

Ajo shpesh nxjerr pamje me miqtë shqiptar si Anxhelina, Beatrix, Faton Shoshin, ndërsa lidhja me Erën sikur është zbehur që nga ndarja e Erës me Fatonin.

Por jo çdo gjë është shkëputur, edhe ky koment i modeles në fotografin e Norës do të thotë se ende egziston raport i mirë në mes tyre.

Ndryshe Vildanja javë më parë ishte në Kosovë e ftuar në një emision televiziv dhe zbuloj edhe shumë gjëra nga jeta që nuk I ka thënë më parë. /InfoKosova/

608,855FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Fitoi 700.000 dollarë pasi zgjidhi këtë ekuacionin 379 vite të pazgjidhshëm

Mendoni se të jesh profesor matematike nuk të jep përfitime të mëdha monetare? Andrew Wiles dëshmon të kundërtën. Ai ka fituar plot 700 mijë dollarë pasi...
web
analytics