Vildane Zeneli shfaqet tërheqëse në imazhet e fundit

Modelja e njohur Vildane Zeneli është mjaft aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Shpesh herë, postimet e modeles marrin vëmendjen e publikut dhe mediave.

Së fundmi, Vildanja është shfaqur mjaft pr.ovokuese në InstaSory-n e fundit.

Në këtë imazh modelja është shfaqur me bekini dhe ka vënë në pah format tërheqëse të trupit të saj. /Lajmi.net/