Web Analytics

Violeta harron se po bëhet gjyshe, është veshur si të ishte vajzë e shkollës së mesme

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend.

Ajo tashmë është shumë aktive edhe me projekte të reja muzikore.

Violeta është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet e veshur me një stil si të vajzave të reja dhe po i paska shumë hije./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT