‘Virusi’ ia deformon hundën Bora Zemanit

Moderatorja e Përputhen, Bora Zemani, ka disa ditë që është infektuar nga virusi COVID-19.

Ajo po qëndron në shtëpi e izoluar duke respektuar masat antiCOVID, shkruan infokosova.

Gjatë këtyre ditëve Bora është shumë aktive nëpër rrjete sociale.

Së fundmi, në instastory, Bora ka publikuar një video, teksa shihet pa grim.

Në video mund të shihni se si ‘filteri’, i doli nga kontrolli, dhe Borës iu deformua hunda./infokosova