Web Analytics
BallinaUncategorizedVisar Kalludra fle me pizhama Gucci

Visar Kalludra fle me pizhama Gucci

Visari është çdo të diele në ekran, por rrallë përflitet në portale, siç ndodh me emra të tjerë të televizionit.

Visar Kalludra prezanton përkrah mikes dhe koleges së tij, Blerones, në emisionin me titull “Një kafe prej shpisë”.

Kalludra, dikur model e tani gazetar, ka edhe një faqe mjaftë të gjallë në Instagram, ku poston foto të ndryshme.

Në një fotografi, djaloshi i ekranit shihet i veshur me pizhama të markes prestigjioze e të shtrenjtë, Gucci.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit