Web Analytics

Vivien Thano provokon spekulimet për shtatzëni, por tregon formën e saj të mirë trupore

Në mediat rozë, spekulohet që nga disa ditë për një shtatzëni të mundshme të modelese shqiptare Vivien Thanos.

Këto aludime u nxitën nga fotografitë e fundit që ajo ndau në rrjetet sociale, ku shihej duke vendosur dorën te barku, i cili dukej pak më i fryrë se zakonisht.

Megjithatë, duhet të theksohet se ky ishte vetëm një provokim i modeles.

Për të konfirmuar këtë, ajo publikoi imazhe të tjera nga ushtrimet në palestër, ku shfaqej në formë të shkëlqyer trupore dhe theksin vinte te barku i rrafshët.

Kjo iu bë ndjekësve të saj të shumtë një tregues se nuk ishte në pritjen e një lajmë të ëmbël.

Vivien Thano ka qenë në lajme së fundmi për ribashkimin me reperin Getinjo, me të cilin ishte ndarë para pak kohësh.

Kjo njohje ndodhi gjatë pjesëmarrjes së tyre të përbashkët në edicionin e parë të spektaklit Big Brother VIP Kosova./InfoKosova/

Shiko Fotot:

Nga rubrika